Послуги

Що можна у нас замовити?

Оренда тренінгової кімнати.           Оренда ігрової кімнати.      Оренда всього приміщення. 

                  Оренда техніки.                   Медіа продукт.             Тренери для освітніх івентів

Що може отримати молода людина у нашому  центрі?

Якщо ви шукаєте місце у Великогаївській ОТГ де провести своє дозвілля з користю та познайомитися з цікавими людьми - це є в Молодіжному коворкінг центрі "PavuTyna". Відвідуючи наші заходи ви можете знайти нових друзів, колег, однодумців.
Хочете практикувати англійську? Записуйтесь до нашого англомовного клубу.
Цікавитеся настільними іграми та кінофестами? Приходь, але перед тим зареєструйся, щоб ми про тебе знали!!! Ми граємо у настільні ігри кожної середи та переглядаємо фільми що понеділка.
Протягом року у нашому центрі проводяться заходи з неформальної освіти: тренінги, воркшопи, семінари, освітні туси. Навчання по ІТ технологіям

Щось зацікавило, залишайте контакти тут. 

Медіа сфера

Якщо ти любиш фотографувати, монтувати відео та думаєш, що можеш бути крутим журналістом, тоді тобі до нас!!! Тому, що ми маємо фото та відео камеру, крутий ноутбук та кольоровий принтер.

Ти навіть можеш спробувати себе у ролі журналіста, можеш брати інтерв'ю, писати статті та друкувати сам газету. Також, ми маємо ПЛОТЕР і Графічний редактор!!! Записуйся в наш MEDIA CLUB. 

© 2020 Молодіжний коворкінг центр "PavuTyna". вулиця Галицька, 42-Д, с.Великі Гаї, 47722 Тернопільський район, Тернопільська область
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!